Ja na Facebook'u

poniedziałek, 20 kwietnia 2015

Kwiatuszek i ananaski

Witam serdecznie,

Dzisiaj przedstawię Wam moją kolejną pracę szydełkową.
Jest to serwetka w kolorze brzoskwiniowym o śr. 20 cm. Jak widać na zdjęciu, nie wyprana, nie naciągnięta, zdjęta prosto z szydełka i oddana właścicielce - na gorąco.Zdążyłam tylko zrobić to jedno, jedyne zdjęcie :)

Powiem Wam również, że obecnie szydełkuję duży bieżnik ok. 60x 140 cm, owoc swojej pracy przedstawię - jak zrobię. A troszkę czasu to zajmie, bo nie mam takiego komfortu, żeby szydełkować codziennie. Jeżeli już szydełkuję, to wtedy, kiedy się "obrobię" z pracą domową, dziećmi... - czytajcie: późnymi wieczorami, jak nie padam ze zmęczenia :)

Mam również do Was pytanie - jako początkująca blogerka - co to jest CANDY i na czym to polega? Czytam o tym na wielu blogach, ale nie rozumiem do końca o co, w tym wszystkim chodzi :) Byłybyście tak wyrozumiałe i napisały o CANDY??? Będę bardzo Wam wdzięczna :) i z góry dziękuję za każdą odpowiedź.
           Odpowiedzi przesyłajcie na mojego maila: alsiona@wp.pl wpisując w tytule: CANDY.

A teraz póki jeszcze jako tako z czasem, idę szydełkować ten mój bieżnik... po to, aby szybko się Wam pochwalić największą pracą szydełkową jaką do tej pory stworzyłam :)

Pozdrawiam serdecznie :D
Andzia

1 komentarz:

Serdecznie dziękuję za odwiedziny i pozostawienie komentarzy, które budują, dodają skrzydeł i sprawiają, że człowiekowi chce się więcej :) jak również witam moich nowych obserwatorów :) pozdrawiam cieplutko Ania